VIDEO Kurz (Základní) Terapie ETP – Energetických Tělesných Procesů

TENTO VIDEO KURZ – ZÁKLADNÍ TERAPIE ETP – NABÍZENÝ NA TÉTO STRÁNCE V PLACENÉ SEKCI NEMŮŽE BÝT PO JEHO SHLÉDNUTÍ AUTOMATICKY AKCEPTOVÁN JAKO CERTIFIKOVANÝ KURZ. TO LZE POUZE PO ABSOLVOVÁNÍ – SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU A PO NĚM ABSOLVOVÁNÍ JEŠTĚ SUPERVIZNÍHO ZOOMU S UMAY, ABY MOHLA BÝT OVĚŘENA PŘIPRAVENOST, ABSOLVENTA TOHOTO VIDEO KURZU, PRO JEHO NÁSLEDNOU TERAPEUTICKOU PRAXI. KDO TEDY CHCE CERTIFIKÁT ZÍSKAT K TÉTO TECHNICE, MÁ MOŽNOST SE TOHOTO KURZU ÚČASTNIT NAŽIVO V BRNĚ, ONLINE (VE DVOJICI), NEBO PO SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU, JEŠTĚ ABSOLVOVAT NEPLACENOU SUPERVIZI PŘES ZOOM S UMAY DLE DOMLUVY.

POUHÉ SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU ZÁKLADNÍ TERAPIE ETP Z TÉTO STRÁNKY SLOUŽÍ POUZE K DOMÁCÍ PÉČI O SEBE A SVÉ BLÍZKÉ.

POKUD NĚKDO VYDÁVÁ SVOU PÉČI O KLIENTY NĚKTEROU Z METOD ZÍSKÁNÝCH POMOCÍ POUZE VIDEO KURZU Z TÉTO STRÁNKY (BEZ SUPERVIZE A ZÍSKANÉHO CERTIFIKÁTU) JAKO PROFESIONÁLNÍ A CERTIFIKOVANOU, VEŠKERÁ PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST ZA DŮSLEDKY JEHO PÉČE PAK PADÁ NA VRUB TÉTO OSOBĚ, KTERÁ NEZÍSKALA CERTIFIKÁTY.

Připravila jsem pro vás novinku – VIDEO Kurz (Základní) Terapie ETP – Energetických Tělesných Procesů, díky kterému se z pohodlí domova naučíte pracovat s energiemi, vyživujícími a transformujícími tělo. Hodně procesů je intenzivních, přináší uvolnění bolestí, traumat a fyzických a psychických potíží uložených v buňkách, orgánech apod.

VIDEO Kurz Základní Terapie ETP obsahuje úvodní video, kde se dozvíte, jak pracovat s energetickými tahy a energiemi, jak připravit klienta na příjmání Terapie ETP, a jak pracovat s Terapií ETP na dálku. Další díly obsahují autorskou sérii 27 procesů, jeden jsem již sdílela na FB veřejně. Závěrečné video osvětlí energetickou práci s Terapií ETP se zvířaty, místy a domy.

Proces o hněvu „na ochutnání“:

Účinnost Terapie ETP je ověřena a je 100 procentní, pokud si je vaše tělo vybere, bude to mít pro příjemce i dárce velký přínos. Terapii ETP můžete provádět ve dvojici nebo samostatně. Ve dvojici je ještě více účinná a přínosná.

Zde nastíním témata, kterými se Terapie ETP zabývá:

Hněv, Imunita, Démoni, Alergie, Traumata, Detox, Hubnutí,Plodnost, Smrt, Zrak, Kreativita, Budoucnost, Sexualita a přitažlivost, Soudy, Hormonální rovnováha, Hojnost, Flexibilita, Nervy apod.

VIDEO Kurz (Základní) Terapie ETP získáte po potvrzení objednávky a zaplacení bankovním převodem.

Poté na e-mail obdržíte přístupové jméno a heslo, pod kterým se můžete přihlásit do PLACENÉ SEKCE na této stránce, a to Vám umožní získat volný přístup po dobu 3 měsíců (můžete si pouštět jednotlivé díly kdykoliv a jakkoliv chcete) neboli na 90dní.

PLACENÉ SEKCI budete mít pod svým účtem uvedeny všechny VIDEO Kurzy, které budete mít zaplacené a uvidíte, také jak dlouho budou ještě pro vás k dispozici pro zhlédnutí a přehrávání.

Součástí kurzu jsou skripta Terapie ETP, která budou zaslána před kurzem elektronicky po zaplacení částky na účet.

Kurz nenahrazuje psychiatrickou pomoc. Kurz povede psycholožka.

Po absolvování Základního Kurzu Terapie ETP jakýmkoliv způsobem (NAŽIVO, ONLINE nebo koupí VIDEO Kurzu (Základní) Terapie ETP) získáte možnost si pomocí hesla zpřístupnit VIDEO Kurz (Pokročilé) Terapie ETP. Cena za VIDEO Kurz (Pokročilé) Terapie ETP je 12.900Kč

Obsah (Pokročilého) Kurzu Terapie ETP najdete v sekci Kurzy NAŽIVO nebo v sekci Kurzy ONLINE.

Cena za VIDEO Kurz (Základní) Terapie ETP: 7.200kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.