VIDEO Kurz Terapie ERP – Energetické Resetování Přesvědčení

TENTO VIDEO KURZ – TERAPIE ERP – NABÍZENÝ NA TÉTO STRÁNCE V PLACENÉ SEKCI NEMŮŽE BÝT PO JEHO SHLÉDNUTÍ AUTOMATICKY AKCEPTOVÁN JAKO CERTIFIKOVANÝ KURZ. TO LZE POUZE PO ABSOLVOVÁNÍ – SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU A PO NĚM ABSOLVOVÁNÍ JEŠTĚ SUPERVIZNÍHO ZOOMU S UMAY, ABY MOHLA BÝT OVĚŘENA PŘIPRAVENOST, ABSOLVENTA TOHOTO VIDEO KURZU, PRO JEHO NÁSLEDNOU TERAPEUTICKOU PRAXI. KDO TEDY CHCE CERTIFIKÁT ZÍSKAT K TÉTO TECHNICE, MÁ MOŽNOST SE TOHOTO KURZU ÚČASTNIT NAŽIVO V BRNĚ, ONLINE (VE DVOJICI), NEBO PO SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU, JEŠTĚ ABSOLVOVAT NEPLACENOU SUPERVIZI PŘES ZOOM S UMAY DLE DOMLUVY.

POUHÉ SHLÉDNUTÍ VIDEO KURZU TERAPIE ERP Z TÉTO STRÁNKY SLOUŽÍ POUZE K DOMÁCÍ PÉČI O SEBE A SVÉ BLÍZKÉ.

POKUD NĚKDO VYDÁVÁ SVOU PÉČI O KLIENTY NĚKTEROU Z METOD ZÍSKÁNÝCH POMOCÍ POUZE VIDEO KURZU Z TÉTO STRÁNKY (BEZ SUPERVIZE A ZÍSKANÉHO CERTIFIKÁTU) JAKO PROFESIONÁLNÍ A CERTIFIKOVANOU, VEŠKERÁ PRÁVNÍ ODPOVĚDNOST ZA DŮSLEDKY JEHO PÉČE PAK PADÁ NA VRUB TÉTO OSOBĚ, KTERÁ NEZÍSKALA CERTIFIKÁTY.

Jedná se o jedno video autorské Terapie ERP – Energetické Resetování Přesvědčení.

Tato terapie je účinná na vyčištění limitujících a nefunkčních přesvědčení, ve kterých jsme často zacyklení a která nám neumožňují spokojený a svobodný život. Dotyková technika v oblasti hlavy, relaxační a příjemná.

Naučíte se s technikou pracovat pro sebe i pro druhé.
Kurz ani tato terapie nenahrazuje psychiatrickou pomoc.

Kurz je vhodný pro každého (kdo nemá psychiatrickou diagnózu).

Po zaplacení VIDEO Kurzu Terapie ERP získáte PDF mapy s 11 pozicemi a „tahák“ s nafocenými pozicemi na hlavě klienta.

VIDEO Kurz Terapie ERP získáte po potvrzení objednávky a zaplacení bankovním převodem.

Poté na e-mail obdržíte přístupové jméno a heslo, pod kterým se můžete přihlásit do PLACENÉ SEKCE na této stránce, a to Vám umožní získat volný přístup po dobu 3 měsíců (můžete si pouštět jednotlivé díly kdykoliv a jakkoliv chcete) neboli na 90dní.

PLACENÉ SEKCI budete mít pod svým účtem uvedeny všechny VIDEO Kurzy, které budete mít zaplacené a uvidíte, také jak dlouho budou ještě pro vás k dispozici pro zhlédnutí a přehrávání.

Cena za VIDEO Kurz Terapie ERP: 5.700Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.