ONLINE péče

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE – SEZENÍ NAŽIVO

Obecná pravidla pro individuální (naživo) kurzy, sezení a online sezení:

Na individuálním kurzu, sezení jste zcela sami jen s Umay. Máte tedy 100procentní pozornost Umay. Můžete si určit termín v týdnu a měsíci, časové rozmezí kurzu, sezení, co vám vyhovuje. Například, když je Kurz (skupinový) na dva víkendové dny v hodinové dotaci 16h, můžete ho absolvovat individuálně během 4 večerů po 4h (není tedy nutné brát si na absolvování kurzu dovolenou v práci nebo se „obírat“ o volný víkend).
Termíny můžete telefonicky, nebo pomocí sms domlouvat na tel: +420724979756 nebo psát na email: umay(zavináč)centrum.cz

Rozdíl v ceně:
Individuální kurzy, sezení jsou za jinou cenu, než skupinové akce. Cena za individuální kurz, sezení je vyšší (o cca 41procent), než je cena za skupinovou akci. Cena je vždy uvedena u konkrétního individuálního kurzu.

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ ONLINE pomocí THETY – CENY

Téma je individuální – 1.500kč/60min pomocí aplikace ZOOM (klient bude mít nahrávku k dispozici) – sezení je až na 90min (cena je poté 2.500kč)

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ (ležení) ONLINE pomocí Terapie ETP – CENY

  • TERAPIE ETP ONLINE jeden až X Energetických Tělesných Procesů Terapie ETP, klient leží na masážním lehátku či posteli u sebe doma a příjímá Terapii ETP na dálku: 700kč (do 30min) – sezení (ležení) nebude nahráváno

Platba za individuální sezení (ležení) online je možná pouze dopředu převodem na účet: 2001759405/2010.
Do zprávy pro příjemce uveďte buď Online THETA nebo Online Terapie ETP.

V případě, že Online THETA bude trvat 90min, klient k již zaplacené částce dopošle dalších 1.000kč ihned po konci sezení na stejné číslo účtu.
Do zprávy pro příjemce poté uvede Online THETA doplatek.