Kurz KONSTELACE s předměty

Kurz KONSTELACE s předměty je certifikovaný víkendový sebezkušenostní kurz, časová dotace kurzu je 12 až 16hodin podle množství lidí ve skupině. Tento kurz vám umožní stavět konstelace s předměty pro sebe i pro druhé. Nikoho jiného k tomu, abyste stavěli konstelace s předměty, pak nebudete potřebovat.

Během kurzu uvidíte přímou práci na konstelačních tématech partnerských vztahů, vztahů v rodině, pracovních vztahů, zdravotních potíží.

Každý účastník si postaví vždy (minimálně 1) jednu až dvě konstelace s předměty, to platí v případě skupinového kurzu, když budete na kurzu sami, bude to kurz individuální, můžeme společně stavět kolik konstelací s předměty budete potřebovat.

CENA: 4.900kč/jeden účastník při skupinovém kurzu, cena za individuální kurz (pouze jeden účastník) je 7.000kč. Termín individuálního kurzu si můžete domluvit na kdykoliv na tel: 724979756.

Počet účastníků: 2 až 10lidí

Termíny: najdete v kalendáři na www.psychoterapeutka.eu

Sobota i neděle od 9h do max. 18h

Kde: BRNO

Co s sebou: své oblíbené malé předměty, karty apod. (plastová zvířátka, plyšáci, kamínky..), pohodlné oblečení a psací potřeby

Pro bližší info si pište na umay@centrum.cz

Součástí kurzu je drobné občerstvení. Z kurzu budete mít k dispozici audio nahrávku.

Kurz nenahrazuje psychiatrickou pomoc a vyžaduje otevřenost, mlčenlivost o ostatních a ochotu být zranitelný a připravený na osobní katarzi. Kurz povede psycholožka.

PLATBU ZA KURZ pošlete na č.účtu 2001759405/2010. Do zprávy pro příjemce napište KURZ KONSTELACE s předměty.

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf
umay@centrum.cz